або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Лікування куперозу у Києві

Автор статьи:

Алаторських Анастасія Євгеніївна

керівник Центру мед. естетики та дерматології, косметолог, трихолог

Лікування куперозу у Києві

Через ослаблення стінок капілярів відбувається їх оборотне, а потім - необоротне розширення, на шкірі з'являються ділянки з вираженою судинною сіткою - купероз. Такі плями створюють неприємний косметичний дефект, шкіра страждає від порушення кровообігу, процесів живлення та дихання тканин, уражені капіляри нерідко розриваються. Лікування куперозу має проводити тільки кваліфікований спеціаліст. Безпечно й ефективно усунути цей дефект можна у МЦ «Mediland».

Причини виникнення куперозу

Поширені причини куперозу - це:

 • спадкові, вроджені особливості будови стінок капілярів і підвищена чутливість шкіри
 • часте перебування на сонці або засмагання у солярії
 • вживання алкогольних напоїв
 • вплив високої температури (наприклад, на виробництві або під час відвідування лазні)
 • використання невідповідних засобів для догляду за шкірою
 • хвороби печінки та інших внутрішніх органів
 • гормональний дисбаланс під час вагітності, після абортів, під час клімаксу
 • серцево-судинні захворювання
 • вживання продуктів, які негативно впливають на шкіру і судини (кофеїновмісні напої, копченості, соління, гострі страви, гаряча їжа тощо).

 

Процедури та методи лікування куперозу

Щоб прибрати купероз на обличчі та інших ділянках тіла, потрібно впливати на кровоносні судини, усунувши патологічно змінені ділянки. Простіше позбутися судинних зірочок тим пацієнтам, які звертаються до лікаря на ранніх стадіях розвитку, своєчасно проходять курс лікування, а також дотримуються рекомендацій косметолога щодо профілактики.

Мезотерапія

Ін'єкції спеціальних препаратів у глибокі шари шкіри чинять профілактичний ефект на судини, покращують тканинне живлення. Мезотерапевтичні процедури не усувають косметичний дефект. Але їх застосування попереджає подальше прогресування куперозу та ускладнення.

Лазерне видалення куперозу

Перед проведенням процедури необхідна підготовка, про яку під час консультації детально розповість лікар-косметолог. Протягом 2 тижнів до і після лікування не можна довго перебувати на сонці та відвідувати солярії. Протягом 3 днів до і після процедури не можна відвідувати басейн, лазню і наносити на шкіру спиртовмісні засоби.

Процедуру проводять за допомогою лазера або фотосистеми. Випромінювання забезпечує коагуляцію судин і спайку їх стінок. Лазерне усунення куперозу на обличчі та інших ділянках тіла підходить для лікування розширених судин з діаметром просвіту до 2 мм.

Протипоказання для лікування

Лазерні процедури видалення куперозу майже не спричиняють дискомфорт і дають змогу швидко досягти гарного косметичного ефекту. Але цей метод має протипоказання, наявність яких уточнюється у пацієнта перед призначенням терапії:

 • Ураження ділянок шкіри з куперозом іншими захворюваннями
 • Наявність епілепсії
 • Онкопатологія
 • Аутоімунні захворювання
 • Вагітність і лактація

Мезотерапевтичні процедури не проводять при захворюваннях нирок і печінки у стадії загострення, при порушенні згортання крові. Гострі інфекційні процеси й ураження шкіри також є протипоказаннями для цього методу.

Профілактика прояву куперозу на обличчі

Поява куперозу може свідчити про схильність до хвороб судин. Пацієнтам, які зіткнулися з проблемою куперозу, потрібно подбати не тільки про своєчасне лікування, але й про профілактику, оскільки при неправильному догляді за шкірою ділянки з розширеними капілярами можуть з'явитися знову. Знизити ризик патологічного розширення судин допоможуть такі рекомендації:

 1. Відмова від зловживання алкоголем і від інших шкідливих звичок
 2. Захист шкіри від надмірного впливу УФ-променів, високих температур (небажано ходити в лазні, сауни, працювати у гарячих цехах)
 3. Ретельний підбір косметичних засобів, використання щадних лосьйонів, кремів без подразнювального хімічного або фізичного впливу
 4. Повноцінне і збалансоване харчування, вживання продуктів, корисних для шкіри і кровоносних судин (з вітамінами А, Е, С)

Для профілактики небезпечних захворювань косметолог може направити пацієнта на консультацію до флеболога або іншого спеціаліста. Це особливо важливо при вираженому ураженні капілярів і розривах судин.

Переваги лікування куперозу у МЦ «Mediland»

 

МЦ «Mediland» пропонує послуги з лікування куперозу у Києві за доступною ціною. Ми гарантуємо підбір ефективних і щадних методик, які допомагають позбутися косметичних дефектів. У нашому центрі:

 • працюють спеціалісти різних профілів, тому пацієнт може пройти комплексну діагностику, визначити різновид проблем зі шкірою та іх першопричину
 • використовується нове обладнання та якісні препарати
 • призначене лікування допомагає поліпшити стан шкіри і надовго закріпити ефект

Пройти діагностику і курс процедур можна у зручний час. Для запису на прийом до спеціаліста зателефонуйте, замовте зворотний дзвінок або заповніть заявку на сайті.

 
Лікарі дерматологи Клініки «Меділенд»
Настя Алаторських ‒ хороший дерматолог в Києві. Консультація і прийом дерматолога

Алаторських Анастасія Євгенівна

Лікар дерматолог, косметолог, трихолог


Заказать обратный звонок