або зателефонувати за номером телефону
+38 (067) 276-31-48
+38 (050) 820-02-26
або зателефонувати за номером телефону

Лазерна шліфовка обличчя у Києві

Автор статьи:

Алаторських Анастасія Євгеніївна

керівник Центру мед. естетики та дерматології, косметолог, трихолог

Одна з популярних косметологічних процедур у МЦ «Mediland» у Києві - лазерне шліфування обличчя. Ця процедура допомагає усунути різні дефекти шкіри та поліпшити її стан. Уже після першої процедури помітний омолоджувальний ефект.

Переваги процедури лазерної шліфовки шкіри

У косметології лазерне шліфування обличчя використовується для того, щоб забезпечувати комплексний вплив на глибокі та поверхневі шари шкіри. Переваги цього методу:

 1. Процедура підходить для усунення багатьох косметичних дефектів: рубців, поверхневих заломів, в'ялості шкіри
 2. Не викликає сильного дискомфорту (можливі хворобливі відчуття при обробці великих ділянок, які проходять протягом 7-14 днів)
 3. Підвищує еластичність шкіри
 4. Ризик появи побічних ефектів і ускладнень - низький
 5. Ефект досягається швидко, поступово посилюється і зберігається надовго

Види лазерного шліфування

Лікар-косметолог оцінює стан шкіри, визначає проблеми і обирає відповідний вид лазерного шліфування. Вони відрізняються за глибиною і точністю впливу, ступенем нагрівання тканин. Існують такі різновиди процедури:

 1. Шліфування обличчя - супроводжується проникненням променя на рівень епідермісу і дерми, на різній глибині інтенсивність впливу спеціаліст підбирає індивідуально. Така процедура справляється з великими, вираженими дефектами шкіри
 2. Фракційне шліфування - дає змогу точково впливати на дрібні дефекти (рубці після загоєння акне, маленькі зморшки), реабілітація після такої обробки проходить швидше

Показання та протипоказання

Процедура необхідна для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, уповільнення процесу старіння. Косметичне шліфування обличчя успішно проводиться у МЦ «Mediland» для усунення таких дефектів:

 • шрами після травм, опіків
 • рубці, зокрема - після акне
 • розширені пори
 • зморшки, в'ялість тканин

У результаті шліфування шкіри можна вирівняти її текстуру, колір, атрофічні ділянки. Лазерний промінь допомагає відлущити омертвілі шари епідермісу, які накопичуються на поверхні, особливо з віком, при неправильному догляді або постійному впливі шкідливих факторів. Такий вплив призводить до поліпшення живлення шкіри, розгладження зморшок.

Перед проведенням лазерного шліфування лікар-косметолог обов'язково перевіряє наявність протипоказань. Цю процедуру не можна проводити під час вагітності та годування дитини грудьми, а також за наявності:

 • цукрового діабету
 • інфекційних процесів в організмі
 • хронічних хвороб у стадії загострення

Підготовка до процедури шліфування лазером

Протягом двох тижнів перед лазерною обробкою шкіри обличчя потрібно припинити відвідування солярію, використання скрабів і засобів для пілінгу. Якщо ви приймаєте лікарські засоби, зокрема ті, що впливають на згортання крові, потрібно повідомити про це лікарю-косметологу і за необхідності тимчасово припинити іх прийом після консультації з лікарем.

Як проходить процедура

Залежно від стану шкіри та обраного виду лазерного шліфування обличчя, процедура триває від 10 хвилин до 1 години. Потрібно розташуватися у кріслі та надіти спеціальні окуляри, які захищають очі від випромінювання. Потім лікар-косметолог обробляє обличчя, направляючи лазер на проблемні ділянки.

Якщо проводиться серединне шліфування, то попередньо на шкіру наносять анестетик, для зменшення дискомфорту. Обробка лазером проводиться поетапно, у перервах лікар-косметолог протирає обличчя антисептичним розчином, видаляючи мертвий шар епідермісу. Щоб зменшити відчуття поколювання, на шкіру направляється холодне повітря.

Період реабілітації після процедури шліфування шкіри

Повне відновлення і прояв досягнутого ефекту може настати через 3-6 тижнів після шліфування. Пацієнту потрібно дотримуватися правил, про які повідомить лікар-косметолог:

 1. Застосовувати призначені препарати для догляду за шкірою, інші косметичні засоби - не використовувати
 2. Не допускати контакту шкіри обличчя з водою 3 дні
 3. Не спати на животі та на боці
 4. Не видаляти кірочки, що утворюються на оброблених ділянках шкіри

Результат процедури

Протягом перших кількох днів може спостерігатися почервоніння шкіри і відділення кірочок мертвого епідермісу. Але приблизно через тиждень ці наслідки проходять, і зовнішній вигляд шкіри поступово поліпшується, вона стає більш гладкою, еластичною, підтягнутою. Якщо дефекти на шкірі пацієнта дуже великі або глибокі, для остаточного усунення може знадобитися 2 сеанси і більше.

Можливі ускладнення після шліфування обличчя

У разі правильного проведення процедури та дотримання рекомендацій ускладнення виникають рідко, спостерігається тільки почервоніння, набряк і лущення. Якщо шліфування проводять, незважаючи на наявність протипоказань, без урахування індивідуальних особливостей шкіри, можливе збереження почервоніння протягом тривалого часу, загострення інфекції (наприклад, герпетичної), поява висипу акне, дрібних рубців. У деяких пацієнтів проявляється межа між обробленими і необробленими ділянками шкіри. Тому проводити процедуру можна тільки у кваліфікованих спеціалістів, лікарів, які дбають про мінімізацію ускладнень і використовують надійне обладнання.

Переваги процедури лазерного шліфування обличчя у МЦ «Mediland»

Зробити лазерне шліфування обличчя у Києві за прийнятною ціною можна у медичному центрі «Mediland». Після ретельного обстеження шкіри лікар-дерматолог підбере спосіб обробки, проконсультує щодо правил підготовки та реабілітації. У нашому центрі ви проходите косметологічні процедури:

 • у кабінетах із сучасним оснащенням
 • під контролем досвідчених спеціалістів
 • з мінімальним ризиком побічних ефектів
Лікарі косметологи МЦ «Mediland»
Анастасія Алаторських досвідчений лікар трихолог, проведення мезотерапії волосистої частини голови

Алаторських Анастасія Євгенівна

Керівник Центру естетики та дерматології, лікар-дерматолог, косметолог, трихолог

Валерій Потій, проведення мезотерапії в Києві

Потій Валерій Валерійович

Хірург, косметолог, кандидат медичних наук, доцент

FAQ

⏩ Скільки триває ефект від лазерного шліфування обличчя?

✅ Стійкість результату залежить від того, які дефекти усували, який вид шліфування був обраний і скільки проведено сеансів. Ефект зберігається до кількох років.

⏩ Кому не можна робити лазерне шліфування?

✅ Процедуру не проводять під час вагітності та грудного вигодовування. Метод протипоказаний людям з онкопатологіями, діабетом, інфекційними захворюваннями та при загостренні хронічних хвороб.

⏩ Скільки потрібно процедур лазерного шліфування обличчя?

✅ Одного сеансу достатньо для усунення дрібних дефектів, але може знадобитися від 2 процедур і більше, між якими витримується інтервал від 1-2 місяців.

⏩ Скільки днів заживає шкіра після лазерного шліфування?

✅ Повноцінне відновлення відбувається через 1-2 місяці, виражене почервоніння, набряклість і очищення від кірочок проходить через тиждень.


Заказать обратный звонок