Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Комбінована чистка обличчя у Києві

Автор статьи:

Алаторських Анастасія Євгеніївна

кер. Центру естетики та дерматології, косметолог

Комбінована чистка обличчя у Києві

Сучасні методи очищення обличчя різноманітні, і отримати найкращий результат в окремих випадках дозволяє їх поєднання. У МЦ «Mediland» у Києві проводиться комбінована чистка обличчя, завдяки якій можна поліпшити стан проблемної шкіри, позбутися жирного блиску, висипу, вирівняти тон і текстуру. У нашому центрі процедуру проводить кваліфікований спеціаліст, лікар-косметолог, якому варто довірити турботу про красу і здоров'я.

Коли необхідна процедура

Змішана чистка обличчя - процедура, яка підходить людям з комбінованою шкірою. Це особливість шкірного покриву, при якій на лобі, носі та підборідді (Т-зона) спостерігається надлишкова активність сальних залоз, а на інших ділянках обличчя - нормальна або знижена. Підвищене виділення шкірного сала і посилена кератинізація призводять до того, що у Т-зоні швидко закупорюються пори, накопичуються забруднення і патогенні мікроорганізми, з'являється акне, виникають вогнища запалення. Поверхня шкірного покриву набуває неприродного жирного блиску. Водночас, на щоках і скронях такі косметичні дефекти відсутні або є протилежні проблеми - сухість, лущення.

У цьому випадку людині складно забезпечити правильний догляд за шкірою обличчя. Підібрати відповідні засоби для різних ділянок шкіри може тільки лікар-косметолог. Якщо проблеми вже з'явилися або пацієнт хоче подбати про їх профілактику, він може звернутися до лікаря, щоб пройти комбіновану чистку шкіри. Цей метод включає:

 • обробку ультразвуком
 • механічну чистку
 • при необхідності - пілінг (проводиться додатково)
 • застосування засобів для професійного догляду за шкірою, нормалізації функції сальних залоз і зняття запалення

Такий підхід дає змогу по-різному впливати на ділянки жирної, нормальної та сухої шкіри, враховуючи їх особливості. Завдяки своєчасному зверненню до лікаря-косметолога і проведенню процедур, можна запобігти появі багатьох косметичних дефектів, рубців і прискореному старінню шкіри.

Показання та протипоказання для комбінованої чистки обличчя

Оптимальний метод терапії для проблемної шкіри лікар-косметолог визначає з урахуванням стану шкірного покриву. Для проведення ультразвукової комбінованої чистки обличчя існують такі показання:

 1. Підвищена функція сальних залоз, жирний блиск
 2. Розширені пори
 3. Нерівна текстура
 4. Неоднорідність тону
 5. Висипання
 6. В'ялість шкіри
 7. Поєднання перерахованих ознак у Т-зоні з ділянками нормальної та сухої шкіри

Під час обстеження пацієнта лікар-косметолог обов'язково уточнює в нього наявність порушень і станів, при яких комбіноване чищення шкіри протипоказане:

 • індивідуальна непереносимість компонентів пілінгу та інших засобів, що застосовуються під час процедури
 • загострення хронічних захворювань, порушення обміну речовин, гормональні розлади (наприклад, діабет)
 • гострі інфекційні захворювання
 • вагітність
 • наявність кардіостимулятора

Як проходить процедура

Перед проведенням комбінованої чистки під час консультації лікар розповідає пацієнту, яких правил підготовки слід дотримуватися, щоб процедура забезпечила бажаний результат і не викликала ускладнень. Протягом двох тижнів перед чищенням не можна піддавати шкіру інтенсивному впливу УФ-променів (не варто засмагати на сонці або у солярії).

Під час безпосередньої підготовки пацієнта до комбінованої чистки обличчя лікар-косметолог проводить демакіяж і ретельне очищення від забруднень, а потім наносить гель для розкриття пор. Далі проводиться:

 1. Механічне очищення шкіри від вугрів, інших видів висипу у Т-зоні. Маніпуляції проводяться вручну і за допомогою ложки Уно - металевого інструменту з петлею з одного боку і пластиною з отворами - з іншого
 2. Ультразвукове очищення за допомогою апарату - скрабера. Цей пристрій впливає на шкіру ультразвуком і оснащений лопаткою для усунення забруднень. Інтенсивність впливу регулюється залежно від особливостей шкірного покриву і різновиду косметичних дефектів
 3. Знезараження шкіри - запобігає розвитку запалення й ускладнень після процедури
 4. Нанесення маски для живлення та усунення подразнення шкіри

Потім лікар-косметолог дає рекомендації з приводу догляду за шкірою у період реабілітації та після нього.

 

Догляд за шкірою після процедури комбінованої чистки

Після проведення комбінованої чистки обличчя реабілітація триває всього 2-3 дні. У цей час виникає нормальна реакція шкіри на комплексну обробку у вигляді почервоніння, вона не є ускладненням. Щоб шкірний покрив відновився швидше, потрібно утриматися від умивання упродовж перших 12 годин, а потім умиватися тільки прохолодною водою. Протягом трьох днів слід:

 • виключити використання декоративної косметики та будь-яких засобів, які не рекомендував лікар-косметолог
 • відмовитися від занять спортом, фізичних навантажень, відвідування басейну, лазні та сауни
 • не засмагати, наносити на шкіру сонцезахисний крем.

Результат процедури

Завдяки глибокому комбінованому чищенню обличчя, усуваються проблеми кожної ділянки шкіри:

 1. Т-зона очищається від надлишку шкірного сала, ороговілих клітин, елементів висипу
 2. Зникає жирний блиск
 3. Усуваються вогнища запалення
 4. Ділянки сухої шкіри набувають здорового вигляду
 5. Вирівнюється тон і поверхня шкірного покриву

Кількість і частота сеансів, необхідних для досягнення максимального результату, визначається лікарем-косметологом індивідуально.

 

Переваги процедури комбінованої чистки у МЦ «Mediland»

Пройти процедуру комбінованого чищення обличчя у Києві за доступною ціною можна у медичному центрі «Mediland». У нас діагностикою та лікуванням проблемної шкіри займається косметолог з медичною освітою. Досвід лікаря і наявність різноманітного якісного обладнання для процедур дозволяють надати ефективну допомогу пацієнтам з косметичними дефектами різного ступеня складності. Записатися на прийом можна на нашому сайті - за допомогою спеціальної заявки, а також телефоном.

Лікарі косметологи МЦ «Mediland»
Анастасія Алаторських досвідчений лікар трихолог, проведення мезотерапії волосистої частини голови

Алаторських Анастасія Євгенівна

Лікар дерматолог, трихолог, косметолог

Марина Лєонгардт хороший косметолог в Києві

Лєонгардт Марина Георгіївна

Косметолог


Заказать обратный звонок