Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Карбоновий пілінг обличчя у Києві

Автор статьи:

Алаторських Анастасія Євгеніївна

кер. Центру естетики та дерматології, косметолог

Карбоновий пілінг обличчя у Києві

Стан шкіри поступово погіршується через розширені пори, неправильний догляд, активне вироблення шкірного сала, фотостаріння. Усунути розширені пори та інші косметичні дефекти допомагають апаратні процедури. У МЦ «Mediland» є сучасне обладнання та працюють кваліфіковані лікарі-дерматологи, які виконують карбоновий пілінг ефективно і безпечно.

Коли необхідна процедура

Для проведення карбонового пілінгу у Києві звертаються пацієнти різного віку. Ця процедура забезпечує лікувальний ефект, даючи змогу усунути різні недоліки шкіри. Тому така процедура необхідна і при виражених косметичних дефектах, і до їх появи - для профілактики.

Показання та протипоказання для карбонового пілінгу

У медичному центрі «Mediland» пацієнт проходить консультацію лікаря-косметолога, який перевіряє стан шкіри і підбирає відповідну косметологічну процедуру. Лазерний карбоновий пілінг може бути призначений, якщо за підсумками діагностики виявляються:

 1. Гіперфункція сальних залоз
 2. Розширені пори зі скупченням шкірного сала і кератинових відкладень
 3. Акне
 4. Скупчення мертвих клітин епідермісу на поверхні шкіри

З іншого боку, косметолог перевіряє - чи немає протипоказань для такої процедури. Її не можна проводити під час:

 • вагітності та лактації
 • загострення дерматиту
 • наявності псоріазу, екземи, колоїдних рубців у стадії загострення
 • онкопатологіях
 • цукровому діабеті
 • індивідуальній непереносимості компонентів карбонового гелю
 • пошкодженнях або інфекційних ураженнях шкіри у місці проведення процедури

Ретельна перевірка наявності протипоказань захищає пацієнта від можливих ускладнень після карбонового пілінгу. Лікар-косметолог може порекомендувати консультацію у лікаря відповідного профілю, якщо у нього є підозри на наявність порушень, які можуть вплинути на безпеку призначення процедури. Якщо шкіра запалена, попередньо призначається лікування запального процесу.

Як проходить процедура

Карбоновий пілінг супроводжується впливом на шкіру двох чинників: лазерного випромінювання і спеціального гелю, що містить діоксид вуглецю. Перед пілінгом попередня підготовка не потрібна, а сама процедура включає такі етапи:

 1. Проводиться ретельне очищення шкіри, знезараження
 2. Пацієнт надягає захисні окуляри
 3. Наноситься карбонова маска, що містить дрібнодисперсне вугілля і мінеральні олії, яка має підсохнути
 4. Проводиться лазерний пілінг
 5. Наноситься крем із захистом SPF

Взаємодія лазера і карбонових частинок чинить більш помітний очищувальний і себорегулювальний ефект завдяки тому, що наночастинки гелю, які проникли в шкіру, спочатку притягують до себе забруднення і надлишок шкірних виділень, а потім ніби вибухають під впливом випромінювання. Це спрощує їх видалення, оскільки вони опиняються на поверхні обличчя, також полегшується відторгнення мертвих клітин.

Важлива перевага карбонового пілінгу - відсутність дискомфорту. Під час процедури можливі відчуття поколювання або пощипування, але у застосуванні анестезії немає потреби. Метод спрямований не тільки на поверхневі, а й на глибокі шари тканин, проте вплив на шкіру виявляється більш щадним, ніж під час багатьох інших косметологічних процедур очищення обличчя.

Щоб допомогти шкірі швидко відновитися, лікар-косметолог наприкінці сеансу наносить заспокійливий засіб. Потрібно враховувати, що протягом першого часу після дії лазера шкірний покрив стає більш чутливим до ультрафіолету, тому лікар порекомендує використовувати сонцезахисний крем.

Результат процедури карбонового пілінгу

Після карбонового пілінгу шкіра очищається від надлишку шкірного сала. Ретельний пілінг сприяє поліпшенню дихання, живлення тканин і утворення нових клітин, є стимулом для регенерації шкірного покриву. Ціна лазерного карбонового пілінгу повністю виправдовує себе.

Після цього виду пілінгу регенерація відбувається швидко. З кожним сеансом, у міру очищення шкіри побічні ефекти у вигляді невеликого запалення минають за коротший час.

Максимальний результат карбонового лазерного пілінгу досягається приблизно за 3-5 процедур. Але якщо цього буде недостатньо через особливості стану шкіри, лікар-косметолог може порекомендувати провести до 7-8 сеансів.

Переваги процедури карбонового пілінгу у МЦ «Mediland»

У МЦ «Mediland» у Києві лазерний карбоновий пілінг та інші косметологічні процедури призначає і проводить лікар-дерматолог. Спеціаліст з медичною освітою володіє достатнім обсягом знань і досвідом, щоб мінімізувати ризик появи ускладнень. У нашому центрі використовується якісне обладнання та сертифіковані препарати. Кожна процедура проводиться з дотриманням санітарних норм і актуальних рекомендацій.

Щоб уточнити вартість карбонового пілінгу і записатися на прийом до косметолога, зателефонуйте нам за номером. Також запис проводиться за допомогою послуги зворотного дзвінка або заявки на сайті.

 

Лікарі косметологи МЦ «Mediland»
Анастасія Алаторських досвідчений лікар трихолог, проведення мезотерапії волосистої частини голови

Алаторських Анастасія Євгенівна

Лікар дерматолог, трихолог, косметолог

Марина Лєонгардт хороший косметолог в Києві

Лєонгардт Марина Георгіївна

Косметолог


Заказать обратный звонок