Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія ("ін'єкції краси") сучасний ефективний метод для корекції вікових і мімічних зморшок.

За допомогою цього методу можна усунути зморшки, які з'являються в результаті постійного і тривалого скорочення мімічних м'язів, такі як горизонтальні зморшки на лобі, вертикальні зморшки міжбрів'я, зморшки навколо очей - так звані «гусячі лапки». Крім того, цей метод ефективний для корекції дрібних зморшок на щоках, для отримання Ліфтингова еффектаа в нижній третині особи. Метод також дозволяє розслабити вертикальні тяжі на шиї, утворені подкодной м'язом шиї.

Дозволяє:

 • позбутися від мімічних зморшок;
 • прибрати дрібну сіточку зморшок на щоках і в зоні під очима;
 • домогтися ліфтинговий ефект в нижній третині обличчя;
 • підняти брови;
 • отримати глянсовий блиск шкіри на лобі та щоках;
 • зменшити жирність шкіри і звузити пори;
 • поліпшити носогубні складки складки;
 • підняти кінчик носа;
 • позбутися від ясенної посмішки;
 • прибрати зморшки навколо рота;
 • підняти куточок рота;
 • позбутися від вертикальних тяжів плятізми на шиї.

У нашій клініці крім класичних ін'єкцій ботулотоксину широко застосовуються більш безпечні множинні мікроін'єкції ботулотоксину, авторські методики, мезоботулінотерапія тощо.

Спеціальної підготовки до процедури не потрібно.

Протипоказанням до процедури є місцеві запальні процеси, активні вірусні захворювання, стан після вакцинації, вагітність і годування грудьми, міастенія, зокрема синдром Ламберта-Ітона.

Як правило, процедура виконується без знеболення. За бажанням пацієнта може бути використана місцева аплікаційна анестезія кремом ЕМЛА. Тривалість процедури 5-10 хвилин. В обрану зону тонкою голкою виконується зазвичай від 3 до 10 ін'єкцій.

Набряклість і почервоніння після процедури зберігається як правило на протязі 20-30 хвилин. Спеціального догляду після процедури не потрібно. Рекомендується уникати після процедури прийому алкоголю, відвідувань сауни та солярію до моменту настання ефекту. Макіяж можна наносити через 12 годин після процедури.

Ефект від процедури розвивається на 3-4 день і посилюється до двох тижнів. Через два тижні, якщо це необхідно проводиться корекція.

Тривалість ефекту як правило 4-6 місяців. Таким чином, для збереження постійного ефекту процедуру необхідно повторювати 2-3 рази на рік.

Можливі побічні ефекти при лікуванні ботулотоксином, в основному, пов'язані з поширенням препарату на поруч лежачі м'язи, блокада яких не планувалася, і є абсолютно оборотними. Як правило побічні ефекти зникають через 2-3 тижні після появи ефекту від процедури і не вимагають спеціального лікування.

Наші фахівці

Потій Валерій Валерійович

Лікар косметолог, хірург, к.мед.наук, доцент

Леонгардт Марина Георгіївна

Лікар косметолог

Настя Алаторских – дерматолог, косметолог. Уколы красоты по современным стандартам в Киеве

Алаторскіх Анастасія Євгенівна

Лікар косметолог, дерматолог

 
Що важливо знати:
 

Консультація косметолога

Під час консультації лікар-косметолог проведе діагностику шкіри, візуальний аналіз і опитування. При показаннях, можуть знадобитися додаткові дослідження.

За результатами консультації буде визначена процедура, яка підійде саме Вам. На консультації можна визначити причину поганого стану шкіри. І вона не завжди залежить від неправильного догляду. Іноді причиною є хвороба, адже здоров'я і краса пов'язані нерозривно.

Консультація косметолога по інвазивних естетичним процедурам проводиться Безкоштовно

 
Секрети ботулінотерапіі від гуру інвазивних естетичних методик - міжнародного тренера Валерія Потія
 
 

Заказать обратный звонок