Методи лікування - КОСМЕТОЛОГІЯ

або зателефонувати за номером телефону

Пілінг PRX-T33

Бажаєте омолодити та оживити шкіру без використання голок та тривалого відновлення? Пілінг PRX-T33 - це абсолютно новий підхід до регенерації шкіри всього тіла. Інноваційний препарат містить відразу три ефективні дієві речовини: ТСА (трихлороцтову) кислоту), койєву кислоту та перекис водню. 

Читати далі →

Лазерна епіляція

Порівняно нещодавно вчені з Англії підрахували, що жінки протягом життя витрачають на гоління ніг 72 дні або близько 2,5 місяців. Крім цього, використання бритви пов'язане з ризиком порізів та подряпин, появи подразнення. Ще один популярний метод позбавлення від рослинності на тілі - епіляція воском - також не позбавлений недоліків. Він досить болісний і часто призводить до вростання волосся.

Читати далі →

Лазерне видалення тату

З віком наші естетичні уподобання часто змінюються. Може трапитися так, що татуювання, яке дуже подобалася кілька років тому, тепер дратує або нагадує про щось, що хочеться забути. Буває і так, що внаслідок зміни тіла (наприклад, після вагітності, різкого набору ваги чи схуднення)  тату змінюють свій зовнішній вигляд, стають негарними. 

Читати далі →

Антиейдж терапія

Читати далі →

Контурна пластика Full face

Контурна пластика обличчя Full face (об'ємне моделювання) - це сучасний метод омолодження та покращення зовнішнього вигляду, який дозволяє досягти гармонійних та природних результатів всього за одне відвідування косметолога. Він є комплексною корекцією обличчя, що включає різноманітні процедури, спрямовані на поповнення дефіциту об'єму та покращення текстури шкіри. Основна ціль контурної пластики фулфейс - усунення ознак старіння, таких як втрата об'єму, зморшки, заломи та тонкі лінії, в'ялість та зневоднення шкіри.

Читати далі →

Видалення рубців та шрамів лазером

Рубці або шрами на тілі утворюються внаслідок будь-якого хірургічного втручання, травми чи опіку. Такий косметичний дефект на відкритих ділянках шкіри (наприклад, на обличчі після вугрів або акне) завдає психологічного дискомфорту людині.

Читати далі →

Ультразвукова чистка обличчя у Києві

Зберегти привабливий вигляд шкіри можна тільки при її регулярному, правильному і ретельному очищенні. Якщо на обличчі є безліч косметичних дефектів, пори закупорені, з'явився жирний блиск і висипання, мати гарний вигляд не вдається навіть при використанні цілого набору декоративної косметики. Одна з процедур, яка дає змогу делікатно й ефективно усунути забруднення та дефекти - ультразвукова чистка обличчя, у Києві виконати її можна у медичному центрі «Mediland».

Читати далі →

Механічна чистка обличчя в Києві

Механічна (мануальна, ручна) чистка обличчя залишається затребуваною, незважаючи на різноманітність і можливості апаратних методик. Після обстеження шкіри лікар-косметолог може порекомендувати саме цю процедуру, якщо висип на обличчі присутній у важкій формі, є комедони, що не розсмоктуються. Спеціальні сучасні засоби для обробки шкіри спрощують проведення чистки. Щоб дізнатися, чи підходить вам цей метод, зверніться до лікаря-косметолога у МЦ «Mediland».

Читати далі →

Комбінована чистка обличчя у Києві

Сучасні методи очищення обличчя різноманітні, і отримати найкращий результат в окремих випадках дозволяє їх поєднання. У МЦ «Mediland» у Києві проводиться комбінована чистка обличчя, завдяки якій можна поліпшити стан проблемної шкіри, позбутися жирного блиску, висипу, вирівняти тон і текстуру. У нашому центрі процедуру проводить кваліфікований спеціаліст, лікар-косметолог, якому варто довірити турботу про красу і здоров'я.

Читати далі →

Чистка обличчя для чоловіків у Києві

Не тільки жінки, а й чоловіки потребують чищення обличчя: чоловіча шкіра схильна до гіперфункції сальних залоз, через що на ній швидко накопичуються шкірні виділення, ороговілий епідерміс і забруднення. Підтримувати привабливий зовнішній вигляд у таких умовах неможливо, звичайні домашні гігієнічні процедури не дадуть бажаного ефекту, а самостійні спроби позбутися елементів висипу тільки збільшують кількість запалених прищів. Тому варто регулярно звертатися до спеціаліста, який проводить процедуру з урахуванням особливостей чоловічої шкіри - лікаря-косметолога у МЦ «Mediland».

Читати далі →
Заказать обратный звонок