або зателефонувати за номером телефону

Діагностична ендоскопія в МЦ «Mediland»

Точна відеогастроскопія та колоноскопія в Києві, Клініка ендоскопії Меділенд

Шановні пацієнти МЦ «Mediland»!

Ми постійно працюємо над поліпшенням якості медичних послуг в нашій клініці.

І сьогодні ми раді повідомити вам про нову цифрову відеоендоскопічну систему японської компанії Fujifilm, яка з'явилася в арсеналі у наших лікарів ендоскопістів.

Це означає, що такі діагностичні процедури, як гастроскопія і колоноскопія в нашій клініці стали ще більш інформативними та точними.


Цифрова відеоендоскопічна система Fujifilm EPX-4450 (3350) HD – це система преміум класу, побудована на базі сучасних технологій, яка відкриває нові діагностичні можливості для лікарів.

Система оснащена відеопроцесором VP-4450HD формату HDTV і блоком джерела світла XL-3350, а також передовими технологіями обробки зображень, а саме:

  • FICE – спектральна обробка зображень, для оптимізації ендоскопічних досліджень, яка базується на розрізненні хвильових характеристик джерел світла;
  • фотометричний режим, який автоматично виставляє оптимальний рівень освітленості, корегуючи його з урахуванням позиції ендоскопа, що дає можливість бачити чітку картину при зміні відстані до досліджуваної зони,
  • функція анти-розмиття дозволяє фіксувати зміни кишкового тракту на зображенні в найдрібніших деталях без «змазування».

При ендоскопії ці технології забезпечують високу чіткість зображення і дозволяють виявляти найменші зміни слизової оболонки кишкового тракту, тим самим забезпечуючи високу точність діагностики.

Аналогічні технології активно використовуються при аналізі супутникових знімків, де і показали свою ефективність.


Також в комплектації з відеоендоскопічною системою йдуть сучасні відеоендоскопи: колоноскопи та гастроскопи.

Нові відеоендоскопи ефективні при детальному обстеженні анатомічних структур завдяки:

  • прекрасній оптиці та матриці SuperCCD;
  • функції оптичного збільшення зображень (в 115 разів);
  • системі змиву, яка за рахунок додаткової подачі води дозволяє ефективно очищати досліджувану зону від слизу;
  • великому радіусу огляду – до 140;
  • можливості вигину робочої частини ендоскопа до 180
  • глибині різкості до 100 мм;
  • збільшений інструментальний канал до 3,8 мм, завдяки якому є можливість застосування повного спектру ендоскопічних інструментів.


Нові технології дозволяють нашому лікаря ендоскопісту детально вивчити важкодоступні ділянки і виявити найменші поверхневі новоутворення (від 1 мм) і будь-які зміни кишкового тракту, включаючи онкологічні процеси.

Також, за необхідності, на нашому обладнанні прямо під час діагностичної процедури лікар може виконати ряд маніпуляцій, таких, як забір матеріалу для біопсії, цитології, видалення поліпів, тощо.


Варто відзначити, що відеоколоноскопія в Клініці «Меділенд» виконується тільки під наркозом – мекаментозним сном. Це гарантує відсутність больових відчуттів у пацієнта. Гастроскопія може бути виконана на вибір пацієнта під місцевим знеболенням або під наркозом.

Ендоскопія в МЦ «Mediland» – це високоінформативна та точна діагностика шлунково-кишкового тракту.

 
 
Відео – як проходить ендоскопія з видаленням поліпу товстого кишківника
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.04.2020


Заказать обратный звонок