Київ,вул. Маршала Рибалка, 11-Б

Доктор Евальд Герінг в МЦ Меділенд

Эвальд Геринг консультации в Киеве в Медицинском центре Медиленд

Один з кращих хірургів-ортопедів з Німеччини.
Консультації в Києві

Так склалося, що Ортопедія - стала одним з профільних напрямків нашої клініки.
Вже ні для кого ні секрет, що в Меділед приймають кращі хірурги-ортопеди Києва та України. Ведуть консультаційний прийом і виконують операції, результати яких часто межують з «чарами». Але, при цьому вони ніколи не зупиняються на досягнутому, їм завжди є куди рости. Ми часто залучаємо для обміну досвідом і допомоги нашим пацієнтам фахівців зі світовим ім'ям, які практикують передові методики.

Хочемо представити вам таку людину - хірурга, який «робить чудеса». Професор травматології - Доктор Евальд Герінг, відомий в Німеччині ортопед. Спеціалізується на імплантації штучних суглобів і травмах хребта. Доктор робить воістину унікальні операції, повертаючи багатьом повноцінне життя, рух і здоров'я.

До доктора складно потрапити на прийом навіть жителям Німеччини, що вже там говорити про наших співвітчизників.

Клініка Меділенд вирішила надати таку можливість тим, кому потрібна допомога Доктора Герінга. І, що найважливіше, для цього зовсім не потрібно летіти до Німеччини.

Ми готові запросити Професори Евальда Герінга до нас в клініку для обміну досвідом і допомоги нашим пацієнтам. До доктора можна буде записатися на консультаційний прийом в Києві і, крім того, він проведе декількох операцій на базі медичного центру Меділенд.

Що потрібно для цього зробити?

Якщо ви за медичними показаннями хотіли б потрапити на консультацію і лікування до Евальду Герінгу, вам необхідно первинне і / або ревізійне ендопротезування великих суглобів.
Якщо у вас травма хребта, тазу, кісток верхніх або нижніх кінцівок, або інші ортопедичні проблеми, напишіть нам на пошту [email protected] 
з поміткою «консультація Евальда Герінга».

Ми зв'яжемося з вами одразу ж, як тільки будуть відомі дати приїзду і особистого прийому доктора Герінга в Києві - у відділенні ортопедії МЦ Меділенд на Маршала Рибалка, 11-б

Лікарі травматологи, ортопеди нашої клініки завжди готові вам допомогти повернути радість руху!


Заказать обратный звонок