Методи лікування - ортопедія та травматологія

або зателефонувати за номером телефону

Біль у плечі

Біль в плечі - відносно поширений стан, який значно ускладнює повсякденну діяльність. Найчастіше він викликаний перевантаженнями, що повторюються, і травмами навколишніх тканин. Больовий синдром також може бути наслідком дегенеративних змін, що відбуваються з віком, хоча остеоартроз вражає плече рідше, ніж інші суглоби. Ще одна поширена причина – запальні ревматичні захворювання. Іноді біль в плечі є симптомом хвороб інших органів.

Читати далі →

Спортивні травми

Спортивні травми викликані ушкодженням кісток, зв'язок, суглобів або м'яких тканин під впливом зовнішніх факторів під час занять спортом. Травмована область може припинити своє функціонування, змінити анатомічну будову, що супроводжується зниженням загальної фізичної активності організму. Ризик травмування підвищується за відсутності належної розминки, дії нерівномірного навантаження різні ділянки тіла і від індивідуальних особливостей організму.

Читати далі →

Пункція суглоба у МЦ «Меділенд» у Києві

Прокол, або артроцентез суглоба - малоінвазивна процедура, яка проводиться як у діагностичних, так і в терапевтичних цілях. У першому випадку її виконують для визначення причини болю та набряку суглобів. У другому – для полегшення больового синдрому, викликаного тиском надлишку рідини на суглобові тканини.

Читати далі →

Внутрішньосуглобові ін'єкції

Внутрішньосуглобові ін'єкції – це мінімально інвазивний метод лікування суглобових захворювань та травм. Вони допомагають покращити функцію суглобів, що постраждали від запалення, дегенеративних змін або механічного ушкодження. Введення препарату безпосередньо в уражену ділянку дозволяє активним речовинам діяти там, де вони найбільше необхідні.

Читати далі →

Артроскопія в МЦ «Меділенд» у Києві

Артроскопия - это малоинвазивная хирургическая процедура, используемая для выявления и лечения заболеваний и травм суставов. Для ее проведения применяют артроскоп - специальный инструмент, оснащенный видеокамерой и источником освещения, который вводится в суставную полость через небольшой прокол в мягких тканях. Микрокамера передает многократно увеличенное изображение операционного поля на экран монитора, благодаря чему хирург следит за своими манипуляциями и действует с максимальной точностью. 

Читати далі →

Металоостеосинтез

Серед головних причин смертності в Україні наслідки травм впевнено займають третє місце, поступаючись лише серцево-судинним та онкологічним захворюванням. І значна частка ушкоджень опорно-рухової системи (25%) доводиться саме на відкриті переломи. Понад 60% їх супроводжуються ускладненнями, які призводять до обмеження функціональності та інвалідності пацієнтів.

Читати далі →

Травма плечового суглоба

Травма плечового суглоба - це досить поширене порушення функціонування плеча, викликане розривом суглобової зв'язки, пошкодженням капсули, переломом плечової кістки або лопатки, а також порушенням цілісності м'язів, сухожиль.

Читати далі →

Перелом коліна

Перелом коліна - це пошкодження кісток, розташованих у ділянці колінного суглоба. Його формують стегнова, велика і мала гомілкові кістки, надколінна чашечка, а також переплетення хрящів, сухожиль, зв'язок та м'язів. Цей суглоб вважається одним із найскладніших, до того ж він зазнає великих навантажень при різних видах рухової активності.

Читати далі →

Болі в коліні

Часті причини болю в коліні свідчать про патологічний процес, що відбувається у колінному суглобі. Яка-небудь його структура (кістки, сухожилля, м'язи, хрящі, судини, нерви) подає больовий сигнал про зміни, що відбуваються в ньому.

Читати далі →

Пошкодження меніска

Пошкодження меніска - одна з найчастіших травм колінного суглоба. Менісковий апарат відповідає за його стабільний стан, розподіл та амортизацію опорного навантаження. Порушення, що виникають після травми, вимагають негайної діагностики та лікування.

Читати далі →
Заказать обратный звонок