Методи лікування - неврологія

або зателефонувати за номером телефону

Лікувальна блокада

Блокада - це укол, при якому препарат вводиться безпосередньо у місце, де розвивається запальний процес, виникають спазми, набряки або інші патологічні явища, або в область розташування нервів, які відповідають за іннервацію цієї ділянки. Така процедура дозволяє швидко надати пацієнту допомогу, адже ліки відразу починають діяти в ураженій ділянці, а не поширюються з кровотоком по всьому організму. Різні види блокад проводяться у Києві у медичному центрі «Mediland», де цю процедуру роблять досвідчені спеціалісти.

Читати далі →

Лікування панічних атак в Києві

Панічні атаки ‒ це напади, що часто повторюються, різко вираженої тривоги (паніки), які не обмежені будь-якою особливою ситуацією або комплексом обставин і, отже, непередбачувані.

У той же час, наявність панічних атак не обов'язково означає, що у хворого ‒ панічний розлад. Панічні атаки можуть бути спровоковані різними захворюваннями або іншими фізичними причинами.

Якщо ви страждаєте від симптомів паніки, важливо звернутися до лікаря, який призначить вам ряд досліджень, для того щоб виключити такі можливі причини...

Читати далі →

Зниження пам'яті, порушення інтелекту

Читати далі →

Болі у нижній частині спини

Читати далі →

Втрата чутливості, оніміння, слабкість у кінцівках

Читати далі →

Втрата свідомості

Читати далі →

Головний біль

Читати далі →

Лікування невриту лицьового нерва в Києві

Захворювання небезпечне своїми ускладненнями, такими як часткова або повна сліпота внаслідок пошкодження рогівки, повна нерухомість односторонніх м'язів обличчя, синкінезія (прикриття одного ока при посмішці). За наявності скутості рухів мімічної мускулатури та появи асиметрії обличчя рекомендується негайно звернутися за консультацією до невропатолога МЦ «Меділенд» у Києві.

Читати далі →

Лікування невралгії трійчастого нерва в Києві

Читати далі →

Лікування тунельного синдрому

Читати далі →
Заказать обратный звонок